Empower-ing brandsonline

12 november, 2020

Vacature Meewerkstage: Content Creation (foto/video)

Blog door

Maike Salakory

Another Concept is op zoek naar een MBO, HBO of WO meewerkstagiair(e) die ons team kan aanvullen als Content Creator!

Als Content Creator bij Another Concept heb jij de mogelijkheid om beter te worden op het gebied van online marketing en content creatie. Denk aan instagram, TikTok, video- en fotografie, design, tekstschrijven en meer! Vind je het leuk om voor verschillende klanten te werken, maar ook aan de content voor Another Concept zelf te sleutelen? Lees dan snel verder wat de stagemogelijkheden bij ons zijn!

Uitdagende meewerkstage

Samen met je collega’s werk je voor verschillende klanten en help je ze met alles op het gebied van online marketing en content creation. Dat begint bij het uitdenken van een online strategie en eindigt bij het realiseren van gave content waar je de doelgroep mee raakt. Een meewerkstage bij Another Concept is erg afwisselend. Je krijgt bij ons de mogelijkheid om met verschillende aspecten van content creatie ervaring op te doen. Toch ligt de focus bij deze stage vooral op…

Video- en fotografie

Sta jij altijd met een camera in je hand? Dan is deze meewerkstage voor jou bedoelt! Zowel voor onze klanten als voor onszelf worden regelmatig nieuwe foto’s en video’s gemaakt. Voor op de website of een leuke TikTok video bijvoorbeeld. Binnen jouw stage ga je regelmatig op pad om foto- en videomateriaal te schieten, je weet de leukste plekjes bij ons op kantoor te vinden en je haalt de meest fotogenieke kant in iedereen naar boven. Je bedenkt concepten, maakt content, bewerkt deze én plaatst het op de juiste kanalen.

Wat verwachten wij van jou

  • Je hebt een HBO denkwijze
  • Je kunt zelfstandig werken
  • Je functioneert binnen een team
  • Je beheerst de Nederlandse taal
  • Je vind het leuk om voor verschillende klanten en uiteenlopende bedrijven te werken
  • Je hebt geen moeite met het uitvoeren van verschillende taken binnen jouw functie
  • Je bent proactief en vind het leuk om zelf creatieve oplossingen te bedenken
  • Je hebt affiniteit met verschillende aspecten van content creation zoals videografie en fotografie, tekstschrijven en design.

Dit bieden we jou:

Tijdens jouw stage bieden we je een relaxte werksfeer met veel ruimte om te groeien. Wil je beter worden in iets of juist een hele nieuwe skill leren op het gebied van marketing? Samen met ons team van jonge professionals kun jij jouw stagedoel waarmaken.

Interesse?

Vanaf februari 2022 ben je welkom om bij ons aan te sluiten. Ben jij de stagiair die wij zoeken en lijkt het je iets om het team van Another Concept te versterken? Neem dan contact met ons op! Stuur je CV en motivatie naar max@anotherconcept.nl.